Jusuhoroskopai.lt

Horoskopo prognozės

EN RU LT
Kas yra horoskopai

Kas yra horoskopai Horoskopas (iš gr. ώρα, laikas, laiko tarpas, valanda, ir gr. σκοπός, stebėtojas, seklys) pažodžiui „stebintis savo valandą (laiką)“, taip pat radiksas (lot. radix – šaknis) – astrologijoje schema, parodanti Saulės, Mėnulio ir kitų dangaus kūnų išsidėstymą Zodiako žvaigždynų atžvilgiu astrologą dominančiu laiko momentu.

Zodiako ženklai yra nulemiantis faktorius horoskopų sudarymui ir žymiai įtakoja žmogaus likimą. Daugelis žmonių, bandydami sužinoti savo ateitį ar susivokti dabartyje, kreipiasi į įvairius astrologus ir aiškiarėgius. Ir net nenumano, kad gali savarankiškai su gana dideliu tikslumu nuspėti įvykius, kurie jų laukia.

Zodiako vertimas iš senovės graikų kalbos reiškia „gyvenimo ratą“. Reikalas yra tas, kad per visą gyvenimą žmogus savo vystymusi praeina 12 etapų, atitinkančių zodiako ženklams. Todėl 12 zodiako ženklų ar 12 gyvenimo etapų mums yra ypač aktualūs.
Astrologijoje yra tokia sąvoka, kaip Pars vita, arba „gyvenimo taškas“. Zodiaku ji keliauja 4,3 laipsnių greičiu, pradedama savo kelią Avino ženkle ir baigdama jį Žuvų ženkle. Kiekviename ženkle Pars vita yra lygiai 7 metus. Žinodami kokiame zodiako ženkle yra gyvenimo taškas, mes galime nustatyti su kokiomis problemomis mums teks susidurti viename ar kitame gyvenimo etape. Jeigu 7 metus padauginti iš 12, gausis 84 metai. O tai yra ne kas kita, kaip laikas, per kurį Uranas praeina visus zodiako ženklus. Taigi, mūsų 84 metų gyvenimas padalintas į 12 septynmečių ciklų, per kuriuos mes turime atlikti tam tikrą programą, kad duotume galimybę atsiskleisti visiems sugebėjimams, duotiems mums nuo gimimo. Kai visi 12 ženklų nueiti – pirmas Avino laipsnis ir žmogus lyg iš naujo pradeda savo gyvenimą.