Jusuhoroskopai.lt

Horoskopo prognozės

EN RU LT
Kas yra astrologija

Kas yra astrologija Аstrologija (iš sen. gr. Ἄστρον – žvaigždė, ir iš sen. gr. Λόγος – mintis, priežastis) – vienas iš seniausių mokymų, kuriuo remiantis tarp dangaus kūnų (makrokosmų) judėjimo ir Žemėje vykstančių įvykių ir reiškinių (mikrokosmų) yra koreliacinė ryšis.

Astrologinės prognozės gali būti sudarytos pagal įvairias metodikas. Įvairios tautos turėjo savo horoskopus, kurie visais laikais leisdavo pradengti paslaptingos gyvenimo pusės uždangą. Žinoma, ypač vilioja žinoti, kur atrasti sėkmės ir gerovės, kaip išlikti sveikam ir laimingam. Į visus šiuos klausimus atsako horoskopai online.
Horoskopų sudarymas – nepaprastas užsiėmimas, reikalaujantis nemažai žinių ir tam tikro gabumo. Kai kurie nusistebi: juk yra tik 12 zodiako ženklų, o žmonių – daugybė. Ir kiekvienas žmogus turi savo likimą, savo paskirtį, savo kelią. Bet astrologija - tai ne tiesiog mokslas, tai, pirmiausiai, kūryba.

Kiekviena diena mums padaro savo staigmenas, bet jeigu Jūs norite būti pasiruošę bet kokiems netikėtumams, nereikia slėptis nuo likimo. Be to, Jūs turite puikią galimybę iš anksto sužinoti apie tai, ką ruošia ateinanti diena. Žmogų iš senų laikų traukė nuostabios paslaptys, kurių pilnas pasaulis. Beveik kiekvienam iš mūsų atsiranda noras atpažinti neatpažintą, sužinoti savo paskirtį gyvenime, pabandyti šiek tiek žvilgtelėti į savo ateitį. Yra ir tie, kam atskleista šiek tiek daugiau, negu paprastiems žmonėms. Visais laikais buvo priimta kreiptis į pranašautojus, astrologus, būrėjas, norint sužinoti asmeninį horoskopą ar sudaryti likimo žemėlapį. Būna labai svarbu sužinoti partnerių suderinamumą santykiuose, konkretaus žmogaus charakterį ar laiku gauti įspėjimą, kad nebūtų padarytos klaidos.